Bahçe veya dükkân önlerinin en etkili koruma aracıdır. Yağmurdan ve güneşten korunmanın yanı sıra, güzel görüntüsü ile de çevredekilerin dikkatini çeker. Dört mevsim faydalanabileceğiniz sistem, gelişen teknoloji ile birleşerek, sizi yormadan hizmet almanız için elektronik sistemli çeşitleri ile de, karşınıza çıkıyor. Günümüzde en yaygın olarak kullanıma geçmiş, bahçe, ev, dükkân ve restoranların korunma aracı olmuştur. Ayrıca pencerelerin üzerine, oval şekillerden yaptırarak, daha hoş ve güzel bir görüntü yaratabilirsiniz. Rahatlığınız ve ağlığınız için tasarlanmış olan tente, katlanır kollu, eğim ayarlı, körüklü, spotlu, tek ve çift taraflı, sabit, manuel, motorlu ve raylı pergola çeşitleri ile kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Kullanılan kumaşlar ise, su geçirmeyen ve solmayan çatı tamiri  türdendir. Kullanılan diğer malzeme, paslanmaz çeliktir.

Uzaktan bakıldığında muhteşem görünen çeşitleri, evlerin teras ve balkonlarını süslüyor. Otomatik ayarlanabilen, güneş ışınlarının zararlarından ve rahatsız edici keskin rüzgârdan koruyan tente, eskiden kullanımı tam olarak bilinmediği için tercih edilmiyordu. Artık kolay kompresör tamir kullanımlı olanları korunmak ve görsel şölen yaşatmak için, uğrak yerlerinde, çay bahçelerinde ve açık hava düğün salonlarında çok tercih ediliyor. Eskiden, yağmurlu havalarda ve güneşin çok kızgın olduğu saatlerde balkonda oturmak mümkün olmazken, bu sistemin kurulması ile beraber, rahatlıkla balkonun keyfi çıkarılıyor. Oteller, kafeteryalar, gemiler için ideal bir koruma sistemidir.

tabela modellerine göre tabela fiyatları , tabela imalatı hakkında bilgiler ve binlerce yurt içi ve yurt dışı tabela fikirleri alabileceğiniz kendi çalışmalarımız ve dünya genelinde kurumsal ajans çalışmalarının yer aldığı tabela resimlerine ulaşabilirsiniz.Amacımız tabela siparişi vermeden yada nasıl bir tabela olması gerektiğini düşündüğünüz anda size doğru ve güncel bilgiler vererek işletmenizin outdoor tabela reklamlarını doğru planlayabilmenizi sağlamaktır .Genel olarak tabela ; ışıklı tabela ve ışıksız tabela olarak ikiye ayrılabildiği gibi bunlarda iç mekan ve dış mekan tabelalar olarak tekrar sınıflandırılabilir.Sitemizde size en doğru tabela seçini yapabilmeniz için bilgiler sunduk.