Ümraniye Balkon Tentesi

ümraniye balkon tentesi , balkon tente modelleri , ümraniye tenteciler , ümraniyede tenteci

KÖRÜKLÜ TENTE SİMTEMLERİ

Körüklü tente sistemi ev & iş yerlerinde güneşe ,yağmura karşı son derece etkili bir Tente ürünüdür. Körüklü tente sistemi son derece şık bir tasarım olup her mekana uyum sağlamaktadır. Böylece ev & iş yerleriniz daha fazla estetikliğe kavuşacaktır. Kumaş kataloğumuzda renk seçeneklerimiz mevcuttur.

 

 

MAFSALLI TENTE ÖZELLİKLERİ

Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan mafsallı tente, zengin renk ve katalogları ile en iyiyi ve kaliteyi bir arada sunduğumuz modeldir. Metal aksamlar paslanmaz ( Elektrostatik boyalı ) alüminyum aksamlara sahiptir.

İsteğe göre manuel veya motorlu kullanabilirsiniz.

Otomatik Kapı Tamiri

Firmamız garantili ve orjinal parçalarla otomatik kapı tamir ve bakım hizmeti vermektedir.Bina ve site girişlerinde otomatik yana kayar kapı tamiri , fotoselli cam ve döner kapı tamiri ve bakımı , seksiyonel otomatik kapı tamiri , otomatik kepenk tamiri hizmetlerimiz orjinal yedek parça ve deneyimli personelimiz ile yapmaktayız .İstanbul anadolu ve avrupa yakası tüm semtlere gezici servislerimiz vardır . Hiçbir semte farklı fiyat uygulanmamaktadır . Otomatik kapı tamir ve bakım garantilidir.